P5-1-2

تعمیر خودرو در محل

تصور خرابی ماشین در بین راه و در خانه برای خیلی از ماها مانند یک کابوس است. قطعا هیچ اتفاقی بدتر از این نیست که به دنبال تعمیرگاه ماشین و مکانیک سیار بگردیم که منصف و حرفه ای باشد. متاسفانه در همه جا افرادی سودجو هستند که وقتی متوجه می شوند، که افراد به تعمیرات خودرو فوری نیاز دارند، سعی می کنند که قطعات بی کیفیت و بدون گارانتی را با قیمت های چندین برابر به فروش برسانند و اجرت تعمیرات خودرو در محل بالایی را دریافت کنند. اما خوب پیشرفت تکنولوژی دست تمام سودجویان را کوتاه کرده است. تعمیر خودرو آنلاین در واقع موجب می شود که شما با خبره ترین مکانیک سیار را خبر کنید و از خدمات تعمیر خودرو در محل بهره مند شوند در ادامه به خدماتی که در تعمیرات خودرو سیار ارائه می شود و عوامل موثر بر قیمت تعمیر خودرو سیار می پردازیم.

مکانیک سیار آنلاین

در هنگامی که با عملکرد عجیبی در خودروی خود در بین راه مواجه شده اید به فکر تعمیر ماشین در محل و خبر کردن مکانیک سیار می افتید که بدون انتقال به تعمیرگاه به تعمیرات خودرو در منزل بپردازد. مکانیک سیار آنلاین اقدام به عیب یابی و تعمیر خودرو ایرانی و خارجی در محل می کنند. به این صورت تنها کافیست برای خبر کردن تعمیرکار ماشین سیار در سایت هوم سرویز ثبت درخواست نمایید تا متخصصین در محل حضور پیدا کنند.

عیب یابی و تعمیر خودروی سیار ایرانی و خارجی

مکانیکی سیار : تعمیر برق خودرو

خدمات برق خودرو یکی از عمده مسائلی هستند که موجب می شود، افراد به تعمیرکار ماشین نیاز پیدا کنند. در واقع در صورت بروز کوچکترین ایرادی در سیستم برق خودرو اتومبیل اصلا روشن نمی شود. هر چه خودرو پیچیده تر و جدید تر باشد، سیستم برق رسانی خودرو نیز پیشرفته تر خواهد بود. ازین رو مکانیک سیار باید مهارت کافی در راستای تعمیر انواع ماشین ایرانی و خارجی را داشته باشد. جهت عیب یابی و تعمیر ماشین در محل باید قسمت های مختلف خودرو مانند دینام، شمع، باتری، کویل و انژکتور بررسی و عیب یابی شوند.

تعمیر خودرو سیار :تسمه ، شمع ها و کم شدن روغن موتور

تسمه ها باید هر 50 هزار کیلومتر تعویض شوند. در غیر این صورت ممکن است ترک ببینند و دچار پارگی شوند. ممکن است زمانی که در حال رانندگی هستید، تسمه پاره شود و اتفاقات بد و خسارات زیادی به موتور ماشین وارد شود . شمع ها نیز قسمت هایی از خودرو هستند که موجب مشتعل شدن هوا و سوخت در موتور خودرو می شوند. بنابراین کارکرد صحیح این قطعه بسیار مهم است. در صورتیکه موقع حرکت، ماشین سر و صدا ایجاد می کند این بدان معنی است که زمان زیادی از تعویض روغن موتور گذشته است. اگه متوجه شده اید که شتاب ماشین کم شده است و جرقه یا استارت به خوبی زده نمی شود، با مشورت با تعمیرکار ماشین آنلاین به تعویض روغن خودرو بپردازید.

تعمیرات خودرو در محل :اگزوز ماشین

رنگ دود خارج شده از اگزوز نشان دهنده ی وضعیت خودرو است. مکانیک سیار خودرو با نگاه کردن به دود اگزوز متوجه مشکل خواهند شد. مواردی از عیب یابی خودرو از روی دود اگزوز را بیان می کنیم.

  • خارج شدن دود سفید همراه بخار نشون می دهد که خودرو آب روغن قاطی کرده است! با عوض کردن واشر سر سیلندر این مشکل رفع خواهد شد.
  • خارج شدن دود آبی از اگزوز یک هشدار جدی می باشد. این دود نشان می دهد که ماشین به روغن سوزی افتاده است. باید خیلی سریع مشکل روغن سوزی برطرف شود. وگرنه باید مبلغ زیادی بابت تعمیرات خودرو در محل و البته تعمیر موتور خودرو بپردازید.
  • گاهی دود خاکستری هم از اگزوز خارج می شود که اکثر افراد متوجه این موضوع نمی شوند. دود خاکستری نشان می دهد که آب یا روغن وارد محفظه احتراق شده است. پشت گوش انداختن این موضوع اصلا به نفع تان نیست و خیلی زود باید هزینه بیشتری برای تعمیر موتور خودرو بپردازید.
  • خروج دود سیاه رنگ غلیظ، از اگزوز خودروها نشان می دهد که سنسور اکسیژن ایراد پیدا کرده است. در این صورت نسبت ترکیب هوا و سوخت به درستی انجام نمیشود.

مکانیک سیار خودرو :نشت مایعات از خودرو

تعمیرات خودرو یک حرفه تخصصی است و نمی شود بدون اطلاع دست به تعمیر خودرو پرداخت. گاهی بنزین، روغن یا .. از اتومبیل به بیرون نشت می کند. هر کدام از این موارد باید دقیق توسط مکانیک خودرو آنلاین بررسی شود. نشت روغن می تواند نشان دهنده ی عدم کارکرد درست سیستم ترمز باشد. در این صورت خطر جانی هم ممکن است پیش بیاید. البته روغن ریزی فقط به سیستم ترمز مربوط نیست حتما اول با یک تعمیرکار سیار مشورت کنید.

تعمیر کامپیوتر خودرو

علل متفاوتی برای خرابی کامپیوتر یک خودرو وجود دارد. این سیستم کامپیوتری بسیار حساس است و به محض کوچکترین مشکل، یک ایراد بزرگ در خودرو دیده می شود. هر گونه بی احتیاطی می تواند مشکل سیستم کامپیوتری ماشین را بیشتر کند. در صورتی که در زمینه تعمیرات خودرو آموزش های لازم را نگذرانده اید هرگز اقدام به بازکردن سیستم کامپیوتری خودرو نکنید. گاهی یک مشکل جزئی وجود دارد که به سادگی قابل حل شدن است اما دخالت شما کارها را خراب تر کرده و هزینه تعمیرات را بیشتر می کند. عمده ترین موارد خرابی سیستم کامپیوتری در خودرو عبارتند از:

  • آب خوردگی
  • سوختگی آی سی
  • مشکل در بنامه ریزی ECU
  • مشکل در ارتباط سنسورها
  • ضربه به بخش کامپیوتری

مکانیک سیار آنلاین

برای خیلی از افراد، اعتماد به خدمات آنلاین و کمک گیری از تعمیرکار ماشین آنلاین سخت می باشد. در واقع حق با شماست. بدون شناخت، اعتماد به مهارت مکانیک سیار کار راحتی نیست. راه حل این مشکل با خبر کردن تعمیرکار خودروی آنلاین از طریق هوم سرویز است. در واقع هوم سرویز بر خلاف خیلی از شرکت ها واسطه بین مصرف کنندگان و خدمات دهندگان نیست. بلکه تمام نیروهای تعمیرکار ماشین آنلاین تحت پوشش تیم هوم سرویز می باشند. مکانیک سیار خودرو در هوم سرویز کاملا از نظر کیفری و اخلاقی و مهارت کار تایید شده است.

خدمات تعمیر پراید در محل

وقتی خودوری شخصی با مشکل روبرو می شود، ساده ترین کار مراجعه به تعمیرگاه و عیب یابی خودور است. این کار به ظاهر ساده، دغدغه بسیاری از رانندگان است. کدام تعمیرگاه خدمات بهتری ارائه می دهد؟ از کجا مکانیک ماهر پیدا کنم؟ بهترین مکانیک خودروی پراید چه کسی است؟ واقعیت اینجاست که پیدا کردن مکانیک کاربلد و ماهر کار ساده ای نیست. گاهی هم پراید اصلا روشن نمی شود و برای حمل به تعمیرگاه مشکل دارید. پس چاره چیست؟ با اعزام مکانیک سیار پراید مشکل را حل کرده است. تنها با یک تماس بهترین مکانیک برای عیب یابی پراید به محل اعزام می شود.

مکانیک سیار پراید یا مکانیک همراه یک نیروی متخصص و آموزش دیده است. این فرد با شاگرد مکانیک های قدیمی که کار را به صورت تجربی یاد می گرفتند، تفاوت دارد. مکانیک حرفه ای ابتدا عیب یابی خودرو را انجام داده و سپس مشکل را برطرف می کندعوض کردن روغن، تعویض تسمه، دیسک و صفحه، تنظیم موتور، دیاگ خودرو و همه بخش های مکانیکی ماشین در حیطه کاری تعمیرکار پراید سیار قرار دارد.

با گروه تعمیرات خودرو هوم سرویز مشورت کنید

انجام اقدامات ابتدایی در زمان خرابی ماشین از طریق مشاوره با تعمیرکار خودرو آنلاین قبل از رسیدن امداد خودرو در بعضی از موارد از ایجاد ضررها و خسارات بیشتر بعدی جلوگیری خواهد کرد. امروزه بهترین خدمات توسط ماهرترین مکانیک سیار آنلاین مشغول به فعالیت در تعمیر خودرو آنلاین هوم سرویز در اختیار افراد قرار می گیرد. قبل از رسیدن تعمیرکار ماشین با شما تماس گرفته و پس از مشاوره قطعه یا قطعات مورد نیاز را به محل خواهد آورد. با نصب اپلیکیشن امداد خودرو و تعمیر خودرو آنلاین هوم سرویز در هنگام بروز مشکل با بهترین های این کار مشاوره کنید و اقدامات اولیه را با اطمینان قبل از حضور متخصصان انجام دهید.

قیمت تعمیر خودرو در محل به چه مواردی بستگی دارد؟

در واقع تعیین قیمت تعمیر خودرو کار چندان راحتی نیست. قیمت تعمیر خودرو به دو عامل قیمت قطعات با گارانتی و اجرت تعمیر ماشین بستگی دارد. در صورتی که از خدمات تعمیر خودرو در محل هوم سرویز استفاده کنید، مکانیک سیار قبل از رسیدن به محل از طریق سوالات کلیدی خودرو را عیب یابی نموده و قیمت تعویض یا تعمیر قطعه را بر اساس نرخ اتحادیه صنف اعلام می کنند. و شما به راحتی می توانید قیمت تعمیرات خودرو در محل هوم سرویز را مقایسه کنید! هزینه‌ تعمیر خودرو شامل اجرت کار است و قیمت قطعه مصرفی است است.

تعمیر خودرو شبانه روزی با همیاران هوم سرویز

در هنگام خرابی ماشین یا باید به روش سنتی ماشین را به تعمیرگاه ماشین ببرید یا به روش مدرن تعمیرگاه آنلاین را با تمام لوازم یدکی مورد نیاز به محل مورد نظر خود بیاورید. شما می توانید به راحتی با یک کلیک به صفحه تعمیر خودرو در محل هوم سرویز وارد شوید و بهترین و مجرب ترین تعمیرکار خودرو را در کنار خود داشته باشید.

با تولید ماشین های جدید که سیستم های پیچیده تری دارند، هر کسی نمی تواند از پس تعمیر خودرو شبانه روزی و تعمیرات تخصصی خودروهای لوکس بر بیاید. تعمیرات خودرو و به خصوص تعمیر کامیپوتر خودرو و دیاگ کاملا تخصصی می باشد. این روزها مکانیکی خودرو یک دانش محسوب می شود نه صرفا تجربه! سرویس و تعمیرات خودروهای پراید، پژو و سمند و غیره یکی از خدمات فنی هوم سرویز هست که در همه مناطق فعالیت دارند. در هر کجایی که هستید به محض برخورد با مشکل خودرو با ما تماس بگیرید. هیچ هزینه اضافی بابت اجرت تعمیرات خودرو از شما دریافت نمی شود و حتی تعرفه ی تعمیر خودرو هوم سرویز گاهی خیلی کمتر از قیمت تعمیر ماشین در تعمیرگاه است. برای ثبت سفارش و دریافت مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت ها کافیست از اپلیکیشن هوم سرویز کمک بگیرید.

همیار شماییم تا پایان سرویس     09122830586

دسته‌بندی نشده

206 امداد خودرو35079 امداد خودروets امداد خودروmvm امداد خودروامداد خودروامداد خودرو 096امداد خودرو 0962امداد خودرو 09644امداد خودرو 141امداد خودرو 1593امداد خودرو 1693امداد خودرو 1693 خرم ابادامداد خودرو 206امداد خودرو 24 ساعتهامداد خودرو 3510امداد خودرو 700امداد خودرو 7000امداد خودرو 702امداد خودرو 720pامداد خودرو 80امداد خودرو 800امداد خودرو 8000امداد خودرو bmwامداد خودرو bydامداد خودرو l90امداد خودرو mgامداد خودرو mvmامداد خودرو mvm 315امداد خودرو mvm تهرانامداد خودرو onlineامداد خودرو sosامداد خودرو ايران خودروامداد خودرو ایران خودروامداد خودرو پژو 405امداد خودرو تهرانامداد خودرو تهران منطقه 22امداد خودرو تیگو 5امداد خودرو جاده ایامداد خودرو جک s5امداد خودرو سایپاامداد خودرو سعادت ابادامداد خودرو سیار mvmامداد خودرو شبانه روزیامداد خودرو شمال غرب تهرانامداد خودرو شهرک غربامداد خودرو غرب تهرانامداد خودرو لیفان x60امداد خودرو مزدا 3امداد خودرو منطقه 22امداد خودرو منطقه 3 تهرانامداد خودرو منطقه 6امداد نگین خودروباتری به باتریتعمیرات گیربکس اتوماتتعمیرات گیربکس دستیتعویض پمپ بنزینتعویض تسمه تایمتعویض دینامتعویض شمع و وایرتنظیم موتورخدمات پنچری لاستیک در محلخودرو نو-امداد پشتيبان x200دیاگ و عیب یابی با دستگاهسایت امداد خودروسرویس انژکتور خودورسرویس خودروسیستم ets امداد خودروسیستم عملیات امداد خودروشارژ گاز کولر خودروشماره امداد خودروشماره امداد خودرو 096شماره امداد خودرو پژو 206شماره امداد خودرو سایپامکانیکی mvmمکانیکی بنزمکانیکی بی ام ومکانیکی پژومکانیکی پژو 206 مکانیکی سمندمکانیکی پژو پارسمکانیکی توسانمکانیکی تیگومکانیکی جکمکانیکی خودرومکانیکی سیارمکانیکی شبانه روزیمکانیکی کیا موتورمکانیکی هیونداینصب کمپرسور

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *